Kompleksowe wsparcie Operatorów Pocztowych.

Postaw na Asseco AML i zyskaj najlepszy na rynku system do przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu, dostosowany do szczególnych wymagań operatorów pocztowych.

Spełnij wymogi regulatora z Asseco AML

Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu nakłada na instytucje obowiązane szereg obowiązków. Co to oznacza dla operatorów pocztowych? Przede wszystkim konieczność spełnienia wymogów narzuconych przez regulatora, w tym m. in. wykonywania środków bezpieczeństwa finansowego, ustalania statusu PEP (ang. Politically Exposed Person), przeprowadzania oceny ryzyka i raportowania transakcji podejrzanych do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF). Kluczowe znaczenie ma tu dobór odpowiednich narzędzi, które zapewnią instytucjom kompleksowe wsparcie w tym obszarze. Takie możliwości daje Asseco AML, który został w pełni dostosowany do specyfiki działalności operatorów pocztowych.

Zyskaj więcej z Asseco AML.

Postaw na kompleksowe podejście i zyskaj niezawodność realizacji zadań AML. Skorzystaj ze sprawdzonego rozwiązania, które zostało „uszyte na miarę” potrzeb operatorów pocztowych. Wysoki poziom automatyzacji, jaki zapewnia Asseco AML pozwoli Twojej organizacji na zwiększenie efektywności i jakości procesów, przy jednoczesnym ograniczeniu zaangażowania pracowników.

Dlaczego Asseco AML?

Wsparcie najlepszych ekspertów
Spełnienie wymogów regulatora i ustawodawcy
System „szyty na miarę” potrzeb organizacji
Wysoka efektywność procesów AML
Dostosowanie do zmieniających się przepisów
Modułowa budowa

Chcesz podnieść efektywność procesów AML?

Skorzystaj z oferty Asseco Poland i Kancelarii Gawroński & Partners i zyskaj pełne wsparcie w spełnieniu wymogów Ustawy AML. Ta unikatowa kooperacja gwarantuje operatorom pocztowym zarówno sprawne opracowanie procesów i procedur, jak również szybkie wdrożenie rozwiązań informatycznych koniecznych do ich realizacji. Wszystko pod okiem znakomitych prawników oraz ekspertów lidera branży IT w Polsce. Usługi mają charakter modułowy, z możliwością rozdzielenia na prawne i informatyczne lub skorzystanie z dowolnego ich zakresu, dzięki czemu możesz dopasować ofertę do własnych potrzeb.

Działaj w zgodzie z regulacjami.

Zyskaj kompleksowe wsparcie w zakresie AML.

Chcesz wiedzieć, jak jeszcze Asseco AML wspiera Operatorów Pocztowych?

Zostaw wiadomość, a nasz przedstawiciel niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.